Skype
На головну Лого

Державне підприємство
"Закарпатський експертно-технічний центр Держпраці"

 
 • Навчання з питань охорони праці та промислової безпеки, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по електробезпеці, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по висоті, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по газу, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по посудинам, навчання по котлам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по кранам, навчання по пыдйомникам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по навантажувачам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по ліфтам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по пасажирським підвисним канатним дорогам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по атракціонам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по розробкам родовищ корисних копалин відкритим способом, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання з охорони надр та гідрорежимних спостережень за родовищами мінеральних вод, Моб. тел. 050 317 95 86
 
 
 
 
 

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

Додане  29. Груд. 2015 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Охорона праці - очима дітей

За підтримкою Держпраці Державним підприємством "Редакція журналу "Охорона праці" організовується і проводиться, з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2016 році, всеукраїнський Конкурс "Охорона праці очима дітей", метою якого є привернення уваги суспільства, в тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охороні праці.

Далі ▼
Конкурс складається з двох етапів:
- перший етап Конкурсу впродовж грудня-лютого 2015 і 2016 року відповідно - відбіркові регіональні тури;
- другий етап Конкурсу березень-квітень 2016 року - фінал та оголошення переможців.

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:
   - перша група - автори робіт віком від 6 до 10 років;
   - друга група - автори робіт віком від 11 до 14 років;
   - третя група - автори робіт віком від 15 до 18 років;
Конкурс проводиться за напрямком художньої творчості - малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті.

Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.

Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (Конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані ДП "Редакція журналу "Охорона праці" для виготовлення друкованих матеріалів та тиражування, Держпраці та її територіальними органами при організації конференцій, семінарів, нарад, презентацій, виставок, для транслювання на телебаченні, для передачі у дитячій будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади тощо.

Малюнки мають відповідати таким вимогам:
1) на конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю;
2) розмір роботи не повинен бути більшим за формат А-2;
3) роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо;
4) на зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою:
 - назву роботи;
 - прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;
 - місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон;
 - сферу діяльності батьків;
 - назву навчального закладу;
 - прізвище, ім'я, по батькові методичного керівника.

11 грудня 2015 р. ДП «Закарпатський ЕТЦ» проводитиме телефонну "гарячу лінію"!

Додане  11. Груд. 2015 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Гаряча лінія

Державне підприємство «Закарпатський експертно-технічний центр Держпраці» 11 грудня 2015 року проводитиме протягом дня телефонну "гарячу лінію", присвячену Всеукраїнському тижню права. Під час гарячої лінії надаватиметься правова допомога громадянам з питань реалізації та захисту прав людини, що належать до компетенції Держпраці.

Телефон "гарячої лінії": (0312) 61-36-64

Відбулася перша Колегія Держпраці в Києві

Додане  30. Лис. 2015 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Перша Колегія Держпраці

26 листопада відбулось засідання колегії Державної служби України з питань праці за участі Міністра соціальної політики Павла Розенка.
Статтю можна переглянути на сторінці Статті.

РОЗ'ЯСНЕННЯ

Додане  17. Жов. 2015 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Розяснення щодо дозволів

Відповідно до Положення про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96 (далі – Положення) Державна служба України з питань праці (далі – Держпраці) є центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці.
Статтю можна переглянути на сторінці Статті.

Діяльність Держгірпромнагляду припинено!

Додане  07. Жов. 2015 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Ліквідація Держгірпромнагляду України

У вересні 2014 року Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про створення Державної служби з питань праці, реорганізувавши шляхом злиття Державну інспекцію з питань праці та Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки.

Далі ▼

З 30 вересня 2015 року, у зв'язку із виданням Кабінетом Міністрів України розпорядження № 1021-р, функції Держгірпромнагляду перейшли до Держпраці (крім функцій з реалізації державної політики у сфері охорони надр). Тому, з цього часу, Держпраці почала виконувати функції із організації та здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законів та інших нормативно-правових актів з питань:

 • промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт юридичними та фізичними особами, які відповідно до законодавства використовують найману працю;
 • безпеки робіт у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення;
 • безпечного проведення робіт з утилізації звичайних видів боєприпасів, ракетного палива та вибухових матеріалів військового призначення;
 • трубопровідного транспорту, функціонування ринку природного газу та діяльності, пов'язаної з об'єктами підвищеної небезпеки та потенційно небезпечними об'єктами.

Навчання та атестація працівників по «Правилах безпеки систем газопостачання» (НПАОП 0.00-1.76-15)

Додане  07. Вер. 2015 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Навчання та атестація по Правилах безпеки систем газопостачання

З 27.08.2015 р. по 04.09.2015 р. ДП «Закарпатський експертно-технічний центр Держпраці» разом із Управлінням Держпраці у Закарпатській області було організовано навчання по оновленим правилам - «Правила безпеки систем газопостачання» (НПАОП 0.00-1.76-15), що набули чинності 7 липня 2015 року. Правила затверджені наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 № 285 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 за № 674/27119.

Далі ▼

Слухачами семінару були представники газового концерну ІП «Петро Карбо Хем-Мукачево», ПАТ «Гроно-Текс», ПАТ «Приватбанк» та інші, де перед ними виступали експерти-технічні ДП «Закарпатський ЕТЦ» та інспектори Держпраці в Закарпатській області. Під час навчання з групою обговорювалися і роз’яснювалися зміни та вимоги в Правилах, їх актуальність і адаптація до європейських вимог та стандартів. Основну увагу було зосереджено на безпечній експлуатації систем газопостачання природного та зрідженого газів, проведення передпускових та пускових робіт систем газопостачання, вимоги до організації роботи аварійно-диспетчерських служб, безпечного проведення газонебезпечних робіт тощо.

По завершенню навчання учасники пройшли перевірку знань та отримали відповідні посвідчення.

З роботодавцями Перечинщини проведено семінар

Додане  20. Лип. 2015 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Участь у семінарі в м. Перечині

17 липня 2015 року в актовому залі Перечинського районного центру зайнятості відбувся семінар з питань охорони праці на тему «Порядок видачі дозволів на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки». У зустрічі взяли участь фахівці ДП «Закарпатський ЕТЦ», керівники виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Перечинському районі, керівники підприємств, установ і організації району.

Далі ▼

Під час семінару обговорили дотримання вимог законодавства суб’єктами господарювання в частині отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Також представниками ДП «Закарпатський ЕТЦ» було поінформовано учасників семінару про хід формування нової структури виконавчої влади – Державної служби України з питань праці до якої передано повноваження Держгірпромнагляду України, інспекції з праці та санстанції з метою підвищення ефективності управління та економією державних коштів.

Набули чинності Правила безпеки систем газопостачання

Додане  17. Лип. 2015 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Нові Правила безпеки систем газопостачання

З 7 липня 2015 року набули чинності Правила безпеки систем газопостачання, затверджені наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 року № 285 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 08.06.2015 року за № 674/27119. Правилам присвоєно кодування НПАОП 0.00-1.76-15.

У зв’язку із цим наказ Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 01 жовтня 1997 року № 254 "Про затвердження Правил безпеки систем газопостачання України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 травня 1998 року за № 318/2758 НПАОП 0.00-1.20-98 було визнано таким що втратив чинність.

Участь ДП «Закарпатський ЕТЦ» у засіданні колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Закарпатській області

Додане  02. Лип. 2015 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Засідання колегії в Теруправлінні Держгірпромнагляду в Закарпатській обл.

02 липня 2015 року відбулось засідання колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Закарпатській області. Особлива увага на засіданні Колегії приділялась вжитим заходам щодо попередження виробничого травматизму.

Далі ▼

Голова комісії з реорганізації територіального управління Богдан ДОРОШ у своєму виступі відмітив, що за попередні роки посадовими особами теруправління проведено 265 перевірок виробничих об’єктів державних підприємств лісового господарства та суб’єктів підприємницької діяльності. В ході перевірок виявлено біля 4-х тисяч порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. За наданою підприємствами інформацією більше 3,5 тисяч порушень усунено у визначені терміни, що становить 92 відсотки від виявлених.

На засіданні проведено детальний аналіз основних характерних порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, розглянуто обставини та причини нещасних випадків, які тісно пов’язані з недоліками виявленими під час перевірок.

Із звітами про вжиті заходи виступили керівники та посадові особи державних підприємств лісового господарства та суб’єктів підприємницької діяльності: МП «Гантаба», ДП «Рахівське ЛДГ», ДП «Свалявське ЛГ», ДП «Міжгірське ЛГ», ТОВ «Тріо-Транс», ДП «Мукачівське ЛГ», ТОВ «ЕВК».

Після ґрунтовного вивчення питання, в обговоренні якого взяли участь виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» Михайло ДУМНИЧ, в.о. директора ДП «Закарпатський експертно-технічний центр» Михайло САВАРІН, заступник голови Закарпатської обласної ради профспілок Василь ЗАХАРЕЦЬ, голова обласної ради голів профкомів працівників лісового господарства Валерій ФЕДУРЦЯ, члени Колегії вирішили роботу Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства і підпорядкованих йому підприємств ДП «Мукачівське ЛГ», ДП «Рахівське ЛДГ», ДП «Свалявське ЛГ», ДП «Міжгірське ЛГ» та суб`єктів господарської діяльності МП «Гантаба», ТОВ «ТРІО-Транс», ТОВ «ЕВК» з питань охорони праці та промислової безпеки визнати недостатньою. Розроблено також ряд конкретних заходів, спрямованих на покращення стану справ у лісозаготівельній галузі.

Участь у семінарі ДП «Закарпатський ЕТЦ» в смт. Великий Березний

Додане  30. Чер. 2015 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Участь у семінарі в В. Березному

26 червня 2015 року в актовому залі Великоберезнянського районного центру зайнятості відбувся семінар з питань охорони праці на тему «Порядок реєстрації та проведення технічних оглядів технологічних транспортних засобів». У зустрічі взяли участь фахівці ДП «Закарпатський ЕТЦ», керівники виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Перечинському районі, керівники підприємств, установ і організації району.

Далі ▼

Під час семінару представниками ДП «Закарпатський ЕТЦ» було розглянуто стан організації роботи в сфері реєстрації та проведення технічних оглядів технологічних транспортних засобів згідно постанови КМУ від 6 січня 2010 р. N 8 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів», наказу Держгірпромнагляду України від 27.01.2010 N 9 «Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів».

Учасники семінару розгорнули жваву дискусію щодо порядку проведення експертно-технічним центром технічних оглядів технологічних транспортних засобів, а також розглянули проблемні питання та шляхи їх вирішення при проведенні експертизи стану охорони праці та промислової безпеки, організації навчання та перевірки знань з охорони праці, тощо.

На завершення семінару прийнято рішення вжити заходів щодо підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці на підприємствах району шляхом отримання у встановленому законодавством порядку дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.

Сторінка 6 із 11 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Категорії робіт

pix pix pix pix pix pix

Мапа

Контакти

88000, Закарпатська область, м. Ужгород,
вул. Лесі Українки, буд.13.              
Приймальня (Vodafone):   (050) 372 05 71;
Приймальня (Київстар):    (067) 310 94 72;
Приймальня (тел./факс):   (0312) 61-36-64
Договірний відділ (тел./факс): (0312) 61-70-47
SKYPE приймальня:       zakarpat-etc
E-mail:              38015558@mail.gov.ua