Skype
На головну Лого

Державне підприємство
"Закарпатський експертно-технічний центр Держпраці"

 
 • Навчання з питань охорони праці та промислової безпеки, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по електробезпеці, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по висоті, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по газу, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по посудинам, навчання по котлам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по кранам, навчання по пыдйомникам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по навантажувачам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по ліфтам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по пасажирським підвисним канатним дорогам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по атракціонам, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання по розробкам родовищ корисних копалин відкритим способом, Моб. тел. 050 317 95 86
 • Навчання з охорони надр та гідрорежимних спостережень за родовищами мінеральних вод, Моб. тел. 050 317 95 86
 
 
 
 
 

04 грудня 2017 р. ДП «Закарпатський ЕТЦ» проводитиме телефонну "гарячу лінію"!

Додане  04. Груд. 2017 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Гаряча лінія

У рамках Всеукраїнського тижня права 05 грудня 2017 року фахівці Державного підприємства "Закарпатський експертно-технічний центр Держпраці" прийматимуть громадян для надання безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини. Закликаємо, за необхідністю, звертатися до спеціалістів за консультаціями у межах їхньої компетенції.

Телефон "гарячої лінії": (0312) 61-36-64

Новий керівник ДП "Закарпатський ЕТЦ"

Додане  04. Вер. 2017 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Новий керівник ЕТЦ

Шановні клієнти та колеги! Новим керівником ДП "Закарпатський ЕТЦ" призначено Зінька Михайло Михайловича від 01 Вересня 2017 р., згідно наказу Голови Державної служби України з питань праці.

Робоча поїздка Голови Держпраці до Закарпаття: зосереджено увагу на реалізації переданих повноважень органам місцевого самоврядування

Додане  04. Вер. 2017 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Робоча поїздка Голови Держпраці до Закарпаття

Закарпаття з робочим візитом відвідав Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега. У рамках цієї поїздки очільник служби провів важливі зустрічі з керівництвом області. Насамперед, зустрівся з головою облдержадміністрації Геннадієм Москалем та головою Ужгородської міськради Богданом Андріївим.

Під час заходів обговорювалися питання реалізації державної політики в таких напрямах: передача окремих повноважень Держпраці органам місцевого самоврядування; сприяння легалізації найманої праці; контроль за виплатою мінімальної заробітної плати та за дотриманням нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Детальніше про робочу поїздку Голови Держпраці до Закарпаття можна ознайомитися в соціальних мережах ДП "Закарпатський ЕТЦ": Google plus та Facebook
а також на офіційній сторінці: Держпраці

Із Днем Незалежності України!

Додане  23. Серп. 2017 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

День Незалежності України

Шановні клієнти, колеги, друзі! Щиро вітаємо Вас з державним національним святом - Днем Незалежності України, що святкується 24 серпня. Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу!

Керівництво Держпраці: кожен корупціонер має бути покараний!

Додане  21. Сер. 2017 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Покарання корупціонера

Цього тижня (серпень 2017 р.) правоохоронні органи затримали двох інспекторів Головного управління Держпраці в Одеській області. Так, 15 серпня слідчі прокуратури Одещини спільно зі співробітниками Управління СБУ в області викрили головного державного інспектора під час отримання неправомірної вигоди у 26 тисяч гривень. Посадовець вимагала та одержала неправомірну вигоду від директора бази відпочинку за нескладання акта перевірки додержання трудового законодавства за виявленими порушеннями. А вже наступного дня, 16 серпня, оперативники Управління захисту економіки в Одеській області Нацполіції та слідчі Військової прокуратури Південного регіону України затримали на хабарі головного державного інспектора, який вимагав 200 тисяч гривень за непроведення перевірки господарської діяльності однієї з баз відпочинку області.

Такі випадки демонструють небажання деяких посадовців Держпраці працювати чесно та дотримуватися законів України, що є неприпустимим. Державна служба України з питань праці висловлює нульову толерантність до корупції та вкотре нагадує, що інспектори праці не мають жодного права перевищувати свої повноваження, а особливо вимагати від роботодавців і підприємців «винагороди» за ті чи інші неправомірні дії!

Детальніше про покарання корупціонерів працівників в структурі Держпраці можна ознайомитися в соціальних мережах ДП "Закарпатський ЕТЦ": Google plus та Facebook
а також на офіційній сторінці: Держпраці

Селекторна нарада Держпраці та Пенсійного фонду: обговорено дієві методи співпраці задля подолання неформальної зайнятості та дотримання виплати мінімальної зарплатні

Додане  19. Лип. 2017 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Селекторна нарада Держпраці та Пенсійного фонду

Подолання незадекларованої праці, дотримання розміру виплати мінімальної заробітної плати, погашення заборгованості по заробітній платі та збільшення кількості застрахованих осіб в контексті легальної зайнятості та гідного пенсійного забезпечення в майбутньому – пріоритетні питання соціальної політики держави. Так, Держпраці спільно з Пенсійним фондом України 18 липня 2017 року провели селекторну нараду, участь у якій взяли Голова Держпраці Роман Чернега та Голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний, керівники департаментів зазначених відомств та, за допомогою онлайн-зв’язку, представники обласних управлінь.

Детальніше про селекторну нараду Держпраці та Пенсійного фонду можна ознайомитися в соціальних мережах ДП "Закарпатський ЕТЦ": Google plus та Facebook
а також на офіційній сторінці: Держпраці

ДП «Закарпатський ЕТЦ» успішно пройшов міжнародну сертифікацію ISO 9001:2015.

Додане  04. Трав. 2017 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Міжнародна сертифікація ISO 9001:2015

Сертифікацію щодо відповідності системи менеджменту якості ДП «Закарпатський ЕТЦ» вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 проводив орган сертифікації «Бюро міжнародної сертифікації».

Далі ▼

Сертифікат № SIC.MS.008.ISO9001.195 від 25.04.2017 року засвідчує, що підприємством впроваджена та функціонує система менеджменту якості.

Ретельна зовнішня перевірка щодо відповідності управління системи менеджменту якості охопила:
- надання експертних послуг в галузі охорони праці та промислової безпеки;
- проведення експертизи, технічних оглядів, експертний обстежень, технічних випробувань;
- надання послуг з навчання та перевірки знань;
- проведення хімічного аналізу мінеральних та прісних вод;
- проведення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища та трудового процесу з метою атестації робочих місць.

Звіт аудиту, що був проведений аудиторами ТОВ «Бюро міжнародної сертифікації», підтверджує, що вимоги ISO 9001:2015 у ДП «Закарпатський ЕТЦ» виконані.

Також можна переглянути Політику в сфері якості.

Круглий стіл до Дня охорони праці.

Додане  03. Трав. 2017 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Брифінг до Дня охорони праці в Рахівському районі

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Далі ▼

Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства. Для України важливим завданням є налагодження системи широкого доступу до даних про стан охорони праці, виробничий травматизм і професійні захворювання на рівні регіонів, фондів соціального страхування та держави. Відкритість і доступність такої інформації значно підвищить ефективність використання даних та культуру профілактики й сприятиме створенню безпечних робочих місць. На цьому наголошено в Глобальній стратегії з безпеки та гігієни МОП / ILO-OSH 2003 Global Strategy on Occupational Safety and Health, яку Міжнародна організація праці ухвалила 2003 року.

28 квітня 2017 року Державним підприємством «Закарпатський експертно-технічний центр Держпраці» на базі Ясінянського лісомисливського господарства було проведено «Круглий стіл» з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці. Участь у заході також прийняв представник управління Держпраці в Закарпатській області Головний державний інспектор відділу нагляду в АТК, СКС на транспорті та зв’язку Ковач І.І. Запрошеними на «Круглий стіл» були керівництво лісомисливського господарства, керівники та інженери з охорони праці субєктів косподарювання, які займаються лісозаготівельними роботами та деревообробкою.

Під час проведення заходу було обговорено причини виникнення нещасних випадків у лісозаготівельній та лісопильно-стругальній галузі, звернута увага роботодавців на дотриманні у належному стані виробничої і трудової дисципліни працівників, і контролю з боку посадових осіб, необхідність постійного нагляду за технічним станом засобів виробництва. Присутнім також було наголошено, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві — це запорука збереження здоров’я та життя працівників.

Завершенням заходу стали відповіді представників ДП «Закарпатський ЕТЦ» та управління Держпраці на запитання від учасників «Круглого столу»

Привітання із Всесвітнім днем охорони праці!

Додане  28. Квіт. 2017 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Привітання із Всесвітнім днем охорони праці

Шановні працівники, роботодавці, колеги та партнери! Колектив ДП "Закарпатський ЕТЦ" вітає Вас із Всесвітнім днем охорони праці, що проходить під гаслом - "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"! Під цим гаслом розуміється аналіз статистичних даних, який допомагає з’ясувати причини травматизму та відшукати можливі шляхи подолання цих причин. Цифри – не самоціль, це інструмент, який спрямовує нас на якісно новий рівень розвитку культури охорони праці.

Отже, на меті - привернути увагу спільноти до проблем травмування працівників. Цей День дає нам можливість донести до людей різних професій думку про те, що безпечна праця – це збережене здоров’я та життя! Тож бажаємо усім працівникам, які безпосередньо слідкують за безпекою праці, насамперед роботи без травматизму, також міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії, сімейного тепла та затишку, наснаги в роботі на благо України.

Привітання із Великодніми Святами!

Додане  14. Квіт. 2017 системним адміністратором ДП "Закарпатський ЕТЦ" Лукін С.О.

Привітання із Великодніми Святами

Шановні друзі, колеги та партнери!! Колектив ДП "Закарпатський ЕТЦ" сердечно вітає Вас із Великоднем! Бажає Вам та Вашим родинам зустріти теплі, радісні Великодні свята у відмінному здоров`ї, піднесеному настрої та в атмосфері любові. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Сторінка 3 із 11 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Категорії робіт

pix pix pix pix pix pix

Мапа

Контакти

88000, Закарпатська область, м. Ужгород,
вул. Лесі Українки, буд.13.              
Приймальня (Vodafone):   (050) 372 05 71;
Приймальня (Київстар):    (067) 310 94 72;
Приймальня (тел./факс):   (0312) 61-36-64
Договірний відділ (тел./факс): (0312) 61-70-47
SKYPE приймальня:       zakarpat-etc
E-mail:              38015558@mail.gov.ua